Kompetens och engagemang som ger resultat

Kontakt

 

Revision & Redovisning på Gotland AB

Tallundsgatan 11G
621 46 Visby

Telefon 0498-21 12 10

Roger Mirchandani

Auktoriserad revisor
Mobil 076-826 57 37
E-post roger.mirchandani@lr-revision.se

Anders Andersson

Auktoriserad revisor
Tel 0498-24 30 49
Mobil 0722-43 01 50
E-post anders.andersson@lr-revision.se

Kerstin Westberg

Redovisningskonsult
Mobil 072-502 77 76
E-post kerstin.westberg@lr-revision.se

Nils-Åke Axelsson

Ekonom
Mobil 072-742822
E-post nils-ake.axelsson@lr-revision.se

Barbro Hallgren

Godkänd revisor
Mobil 076-239 74 22
E-post barbro.hallgren@lr-revision.se

Mari Hoas

Auktoriserad redovisningskonsult
Mobil 072-510 61 89
E-post mari.hoas@lr-revision.se

Emma Järlö

Auktoriserad revisor
Mobil 070-439 03 01
E-post emma.jarlo@lr-revision.se

Aktuellt

Överenskommelsen mellan S,C, L och MP kan sammanfattas vad gäller förslagen som rör företag och företagare.

Läs mer

Redovisning av förmåner i arbetsgivardeklarationen

Läs mer

Budget för 2019 – Riksdagen

läs mer i Nyhetsbrev 3-4 2018

FARs Allmänna villkor om rådgiviningstjänster

Läs mer här

FARs Allmänna villkor om revision av svenska företag och organisationer

Läs mer här

Nya regler om penningtvätt och finansering av terrorism

Läs mer i Nyhetsbrev nr 2 2017

Anställdas utlägg i form av kvitton

Läs mer i Nyhetsbrev för banker nr 1 2017